Podbórzańska

Podbórzańska

Tu poczujesz, że znalazłeś swoją przystań.

Zrealizowano
Powrót do listy

Inwestycja

Wypoczynek, rekreacja, spokój i niskie koszty utrzymania.

 

Nasze lokalizacje zawsze są w pełni trafione, bo pamiętamy, że o ich wartości decydują trzy parametry: lokalizacja, lokalizacja i lokalizacja.

Osów, a zwłaszcza jego najdynamiczniej rozwijająca się część przy Puszczy Wkrzańskiej, przy ul Podbórzańskiej – Maciejkowej spełnia wymagania bardzo dobrej lokalizacji. Kameralne, ciche, zielone osiedle – 2 budynki A, B – 2 klatkowe. Nie stawiamy na ilość bloków i brak przestrzeni, a na jakość wykonania i komfort. Dlatego też w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, budujemy 90 mieszkań (w 3-poziomowych budynkach) z ogródkami przydomowymi dla mieszkań na parterze, garażami, komórkami lokatorskimi oraz pełną infrastrukturą rekreacyjną dla miniosiedla z wydzielonymi ogródkami dla najmłodszych.

 

Cena za 1 m2 dopasowana do możliwoście Klienta przy bardzo niskich czynszach umożliwia każdemu zakup tego lokalu. Dla Ciebie i Twoich bliskich.

Budynek A na II piętrze – mieszkania dwupoziomowe od 70 do 122m².

 

Parter – swoboda użytkowania ogrodów zielonych. Ogródki w pełni zadowolą każdego, chcącego korzystać z walorów posiadania własnego trawnika. W pełni bezpłatne korzystanie oraz urządzenie według własnego uznania – teren rekreacyjny, służący do wypoczynku, zabawy, grillowania i jako prywatny plac zabaw dla własnych dzieci. Rewelacyjne rozwiązanie dla osób kochających zieleń i pragnących spędzić miłe chwile w towarzystwie rodziny i przyjaciół na świeżym powietrzu.

 

Położenie budynku i okna z widokiem na zieleń, balkony z piękną panoramą Szczecina sprawą, że to właśnie tutaj poczujesz się jak w domu. Widok zieleni daje wytchnienie i zapewni szczęśliwe życie. Szerokie chodniki, dobry dojazd i dojście.
Budynek jest tak skonstruowany, żeby służyć wszystkim swoim mieszkańcom. Bliskie położenie centrum Szczecina daje doskonałe możliwości dla szybkiego życia w mieście.

 

 

 

Podbórzańska
Podbórzańska Podbórzańska

Parter – przydomowe ogródki, I i II piętro – mieszkania z balkonami.

Okna – panoramiczne. Elastyczność naszych projektów sprawia, że przyszły właściciel może dowolnie aranżować swoją przestrzeń.

Nasz wyspecjalizowany zespół zawsze służy fachową radą i pomocą, by Wasze mieszkanie stało się wymarzonym miejscem na życie.

Zaciszne i przytulne osiedle proponujące intymność i komfort. 80 mieszkań – 4 klatki, 2 budynki. Mieszkania o powierzchni od 40 do 122m2 – dwupoziomowe. Mieszkania pełne wygody, przestrzeni w pięknej aranżacji. Budynki o wyjątkowej bryle i układzie. Słoneczne, jasne, z ładnymi szerokimi dachami. Komórki lokatorskie, miejsca postojowe w garażach podziemnych gwarantują swobodę i bezpieczeństwo życia.

Lokalizacja

Bliskość do centrum, przejezdność tras i spójny architektonicznie projekt czynią tę lokalizację wymarzoną na zamieszkanie. Prestiżowe osiedle budowane z najwyższej klasy specjalistami z najlepszych, atestowanych materiałów.

 

Obszar przeznaczony pod niską zabudowę mieszkaniową – rozpościerający się od Wzgórz Warszewskich, obejmujący Gubałówkę. Zimą doskonały teren dla zdolnych narciarz i saneczkowiczów. Bliskość Jaworowego Stawu, Strumienia Warszowiec i Puszczy Wkrzańskiej. Zabudowa wielo- i jednorodzinna. Bliskość szkół, przedszkoli, węzłów komunikacyjnych oraz szybkich dróg łączących osiedle z centrum miasta.

Formularz kontaktowy

Powrót do listy

All rights © Copyrights Soft Elektronik Sp. z o.o.

mmCreation.pl