Janosika 8-11

Janosika 8-11

Przy Jasnych Błoniach

Zrealizowano
Powrót do listy

Inwestycja

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczecinie na ul. Janosika 8-11, działka nr 90/7. Jej położenie jest unikatowe w skali Szczecina i stanowi jedyną taką inwestycje w okolicy. Pieszo w ciągu 5 minut spokojnym spacerkiem dochodzimy do Jasnych Błoni – najbardziej reprezentacyjnego parku w mieście przyległego do siedziby Prezydenta Szczecina i innych urzędów lokalnych. Park ten jest również ulubionym miejscem spacerów mieszkańców Szczecina . 7 minut zajmuje droga do największego targowiska Manchatanu i Basenów olimpijskich SDS, bardzo blisko jest Szpital i przystanki autobusowe i tramwajowe. Sama ulica Janosika jest uliczką boczną o bardzo niskim natężeniu ruch co gwarantuje ciszę i komfort mieszkania w koło jest wiele zieleni i urokliwych miejsc do spacerowania.

Janosika 8-11
Janosika 8-11 Janosika 8-11

Znajdujący się na działce budynek jest budynkiem przedwojennym, wykorzystywanym dotychczas na cele związane z oświatą. Ostatnio zajmował go Zachodniopomorski Uniwersytet Techniczny jako budynek administracyjno – dydaktyczny.

 

Obecnie budynek przechodzi kompleksową modernizacje polegającą na wymianie wszystkich instalacji, wymianie okien, pokrycia dachowego, ociepleniu, instalacji nowoczesnej windy i dostosowania przestrzeni do wymogów nowoczesnych mieszkań spełniających wszystkie parametry jakie przewidują normy. Opisując to od drugiej strony tak naprawdę ze starego budynku pozostają, fundamenty, mury zewnętrzne trochę ścian wewnętrznych i zdrowa część więźby dachowej .

Lokalizacja

Komunikacja miejska

Tramwaje: 2, 3, 10, 12
Autobusy: B, 51, 53, 57, 60, 63, 67, 69, 78, 82, 87
Autobusy nocne: 522, 523, 525, 530, 532

 

W pobliżu

Floating Arena - basen 50m
Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ
Urząd Miasta Szczecin
Park Kasprowicza
Jasne Błonia

Formularz kontaktowy

Powrót do listy

All rights © Copyrights Soft Elektronik Sp. z o.o.

mmCreation.pl