Monte Cassino 24

Monte Cassino 24

Zrealizowano
Powrót do listy

Inwestycja

Budynek 3-kondygnacyjny o powierzchni ponad 1.300m2. Tutaj mieści się renomowany Fitness Club o powierzchni około 1.000m2. Doskonała i atrakcyjna oferta dla firm szukających pomieszczeń w miłej atmosferze i przyjaznym otoczeniu. Parking na zewnątrz dla firm i dla klientów. Pomieszczenia od 15m2 do 350m2. Bardzo dobra cena - od 35zł/m2.

 

Bliskość Urzędów Miejskiego i Skarbowego oraz siedziba Sądu Rejestrowego KRS czyni tę nieruchomość wielce atrakcyjną. Przyjazna atmosfera, panująca w budynku, dopełnia całości. Internet, stałe łącze w całej posesji, miejsca parkingowe, położenie jak i wygląd budynku daje poczucie komfortu. Najlepsze miejsce na własną siedzibę biura oraz prowadzenie działalności gospodarczej.

 

 

Monte Cassino 24
Monte Cassino 24 Monte Cassino 24

Apartament na ostatnim piętrze daje wiele możliwości. Do wynajmu. Po wyczerpującym dniu wystarczy zejść na dół i się poddać relaksującym masażom, zabiegom, odpocząć w saunie, poleżeć na solarium lub….? Popływać w wodzie. Nasz wykwalifikowany i przyjazny personel zawsze do Twojej dyspozycji. W całym budynku mamy przestronne łazienki, by czuć się jak w domu.

 

Powierzchnie biurowe zmodernizowane, przestronne, wykonane w atmosferze służącej dobrej pracy. Z uwagi na fakt, że posiadamy kilkadziesiąt tysięcy powierzchni własnych zawsze znajdziemy dla Ciebie odpowiednie biuro na wynajem. W samym sercu miasta Szczecina. W dogodnych warunkach i elastycznej ofercie cenowej.

Lokalizacja

Bliskość Urzędów Miejskiego i Skarbowego oraz siedziba Sądu Rejestrowego KRS czyni tę nieruchomość wielce atrakcyjną. 

Formularz kontaktowy

Powrót do listy

All rights © Copyrights Soft Elektronik Sp. z o.o.

mmCreation.pl