Ściegienniego 25

Ściegienniego 25

Zrealizowano
Powrót do listy

Inwestycja

Szukasz mieszkania w centrum miasta? W dobrej cenie? Doskonałego dla życia w mieście? Oto dopasowana Oferta Waszych Marzeń. Mieszkania o powierzchni od 40 do 96m2, w tym rewelacyjne 2 pokoje z jasną, słoneczną kuchnią. A wszystko to na dobrze położonym 2 piętrze. projektowanym w sześciokondygnacyjnym, dwuklatkowym budynku budowanym przez firmę Calbud - specjalnie dla Ciebie wespół z naszą firmą.

 

Mieszkania są bardzo dobrze położone, mają balkony, dobre sąsiedztwo- obok kompleksy Fitness, Kluby najlepsze w mieście – Kafe Jerzy i Olimpic. Parkingi podziemne, garaże wszystko kilka metrów od Twojego mieszkania. Całość zlokalizowana koło prestiżowego osiedla Śródmiejskie Tarasy (kompleks o powierzchni 275 mieszkań). Cichobieżne windy oraz liczne parkingi.

 

Przedszkola, szkoły, węzły komunikacyjne, centra usługowe i rozrywkowe w zasięgu Twojej dłoni. Proponujemy Wam doskonałe projekty aranżacji, które specjalnie dla Was przygotowali nasi architekci. Czas liczyć pieniądze, z nami nie musicie szukać architekta wnętrz!.

Lokalizacja

Wyjątkowo położony kompleks w samym sercu miasta. Bliskość szkoły, uczelni, węzłów komunikacyjnych, centr rozrywkowych, usługowych, parku czyni tę lokalizację naprawdę wyjątkową.

 

Tutaj mieszka i pracuje już kilkaset osób. Tutaj zlokalizowany jest wyjątkowy kompleks Śródmiejskie Tarasy z ponad 300 mieszkaniam

Formularz kontaktowy

Powrót do listy

All rights © Copyrights Soft Elektronik Sp. z o.o.

mmCreation.pl